Yöntemlerimiz
Bulundugunuz Yer: Ana sayfa » Yöntemlerimiz
A-SPREYLEME YÖNTEMİ:

PÜLVARİZATÖR ADI VERİLEN İLAÇLAMA POMPALARIYLA İLAÇ SPERYLEME USÜLÜ BÖLGELERE LOKAL OLARAK UYGULANIR. SPREYLEME YÖNTEMiYLE İLAÇLAMA YAPILIŞI BU YÖNTEMDE KOKULU VE KOKUSUZ İLAÇLAMALAR UYGULANABİLİR.

B-JEL İLE YEMLEME YÖNTEMİ :

İnsanların Bulunduğu Yerlerde Ortamı Boşaltmadan Kolayca Yapılan Bir Yöntem Olup , Jel Şırıngasıyla Haşerelerin Çıkabileceği Önemli Yerlere 0.3 Gr Ağırlığında Jel Damlacıklar Bırakılır . Haşereler İçin Çekici Özellik Taşıyan Bu Damlacıklar , Haşereler Tarafından Sindirilmesiyle Haşerelere Bir Kaç Saat İçinde Ölümcül Etki Yapar , Aynı Zamanda O Yemi Yiyen Haşere Yuvasına Döndüğünde Kendisine Temas Eden Diğer Haşereleride Bulaşıcı Bir Hastılık Gibi Zehirlemiş Olur. Bir Damla Jel 100 Tane Hamamböceğini Öldürebilir.

C-ULV YÖNTEMİ :

Elektrikli Ulv ( Soğuk Sisleme Makinaları İle Ortamda İlaç 0.03 Mm Çapındaki Damlacıklar Halinde Püskürtülerek Haşerelerin Girebileceği Ve Yaşamış Olduğu Heryere Yuvalarına İlaç Temas Etmiş Olur. Çok Etkili Bir Yöntemdir.Genel Olarak Ulv Yapılan Kapalı Alanın Tamammı İlaçlanmış Olur. ULV CİHAZI

D- TERMAL SİSLEME YÖNTEMİ:

Termal sisleme jeneratörleri, hava benzin karışımının yanma odasında ateşleme sonucunda genişleyerek yüksek basınç doğurması prensibiyle çalışır. Kimyasal solüsyon küçük parçalara ayrılarak yoğun bir sis meydana getirir ve yönlendirilen alanı kaplar. Suda ve yağda eriyen her türlü kimyasalla kullanılabilen ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Seralardaki sebze ye sus bitkilerinin ilaçlanmasinda Fabrika, depo, ambar, silo, ahır ve kümes gibi kapalı alanların dezenfekte edilmesinde, Sokak, çöplük, bataklık, askeri ye turistik tesisler gibi açık alanlardaki sivrisinek ve ısıran (ucan, yürüyen) böceklerle mücadele edilerek halk sağlığını tehdit eden hastalıkların önlenmesinde, Zirai alanların dona karşı korunmasında, Belediyelerin çevre sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde seyyar veya araç üstü tipleri kullanılmaktadır. Tarımsal mücadele ve çevreyi korumada ideal sonuçlar veren cihaz, ormancılıktan hayvancılığa, evlere, otellere, gemilere uçaklara seralara, cadde ve sokaklara turistik tesislere kadar aklınıza gelebilecek her alanda; dezenfektanların kolayca, çevreye ve insana zarar vermeden kullanılmasını sağlar.